Založ si blog

2 póly politiky

zdá sa, že ani jeden deň nemôže prejsť bez toho, aby sme spomenuli zakladateľa spoločnosti Microsoft a riaditeľa Nadácie Billa a Melinda Gatesa, nášho známeho Billa Gates.Všetko by bolo v poriadku, keby sa Bill nerozhodol začať s masívnymi investíciami do technológie, ktorá súvisí so zdravím, a s jeho poslednou investíciou až 10 miliónov dolárov. ako rád hovorí, cieľom tohto daru je realizácia projektu juhokórejskej telekomunikačnej spoločnosti „KT“.

KT a Bill Gates plánujú čo najskôr aktivovať systém merania a diagnostiky teploty pre používateľov mobilných telefónov, ako aj inteligentné domáce telefóny pomocou technológie 5G. Ale to nie je všetko, ďalší projekt Gates a tohto kórejského gigantu vás nenechá bez reči a potvrdí iba všetky tie príbehy, o ktorých je zakázané rozprávať.

 

Každý deň sme svedkami rastúcej globalizácie alebo komunoglobalizácie, ktorej hlavným cieľom je úplné zničenie súkromia, na ktoré sme zvyknutí.

Sú tu prezentované rôzne nové zákony, existujú rôzne zákazy a represie sú už dlho zavedené a akceptované.

Teraz je na rade technológia, ktorá sa až do včerajška javila ako jediný druh slobody. Táto aplikácia Arogya Setu bola spustená v Indii a existujú veľké príležitosti na prijatie po celom svete.

Je to príbeh o nej, je to jej skutočná tvár, ktorá namiesto toho, aby pomáhala predchádzať násiliu, zločinu, chudobe, robí niečo úplne iné.

2 póly politiky. . . Kde sa stratí milión deti? V Tom najhoršom pekle!

28.05.2020

Globálne štatistiky ukazujú desivé informácie o maloletých deťoch Oficiálna hodnota prekračuje 1 milión ročne, a keď sa k tomu pripočítajú krajiny, ktoré neoznamujú svoje štatistiky, je tento počet oveľa vyšší. Aj jedno nezvestné dieťa je veľa a keď počujete, že viac ako milión z nich skončí v rukách tých, ktorí žijú nad nimi, tento svet sa pre ne stane peklom [...]

2 póly politiky. .. .dnes o sledovacích kamerách

25.05.2020

V dnešnej relácii si povieme o sledovacích kamerách,ktoré sa postupne zavádzajú v mestách.Do týchto dní už 161 miest sveta používa sledovacie kamery na identifikáciu osôb. Ako vždy sa k tomu využíva argument bezpečnosti.Pozrieme sa dnes do Belehradu,kde túto technológiu zavádza spoločnosť Huawei a to s tisíckou kamier. Vypočujte si nový podcast a samozrejme ma zaujíma [...]

Krátka video úvaha nad vzťahom USA a Číny

17.05.2020

vo svojom služobnom byte bol nájdený čínsky veľvyslanec Du Wei. Du Wei (58) bol vyslaný do Izraela z Ukrajiny vo februári. Vypočujte si moje video a zamyslite sa nad vývojom vo svete. Buďme bdelí!! Ak sa vám páči moje video lajkujte, zdieľajte a komentujte poprosím slušne!!!

Polícia

Na pozemku domu v Nových Zámkoch našli zakopané dieťa

29.05.2020 19:02

V dome údajne žije rodina s viacerými deťmi. Sociálka pred časom, zistila, že jedno z detí chýba.

APTOPIX CZECH REPUBLIC LIDICE COMMEMORATION

Nacisti na predaj? Česi po škandále chcú zmeniť zákon

29.05.2020 18:31

Diera v zákone, ktorá v Česku umožňuje beztrestne predávať predmety s nacistickou tematikou, by sa čoskoro mohla zaceliť.

Minneapolis Police Death

Po smrti Afroameričana USA zase horia

29.05.2020 17:39

Horiace ulice, zatknutí novinári, nasadená Národná garda a prezident, ktorý možno velebí násilie. To všetko spôsobila smrť Afroameričana Georgea Floyda.

zdravotníctvo marek krajčí

Krajčí stojí za rozhodnutím odvolať Kuželu z postu šéfa NÚDCH

29.05.2020 17:37, aktualizované: 18:31

Minister zdravotníctva tvrdí, že postup z jeho strany bol korektný a poukázal na nehospodárnosť vedenia inštitúcie.